Každý z nás má nejaké sny už od detstva. No postupom času sa väčšina ľudí svojich snov vzdá a ide za “bezpečím”. Každý z nás má predstavu, čo by najradšej robil a živil sa tým. Tak nestrácaj čas a pracuj na tom.

Prečo vlastne o tom teraz píšem? Pretože zajtra už začína rok 2019 a uvedomil som si ako ten čas neuveriteľne beží. Tento rok mi veľmi rýchlo uletel. A uvedomujem si, že čas, ktorý máme je veľmi vzácny. A preto ti chcem povedať, aby si nečakal na perfektnú chvíľu. Akú chvíľu myslím? Myslím chvíľu, kedy si chcel z niečim začať, no nezačal si, pretože na to nie je ten správny čas. Áno, každý z nás má nejaké výhovorky. Či kvôli okoliu, kvôli tomu, že budeme práve vytrčať z davu alebo kvôli tomu, že hneď zlyháme. No bez toho to nejde. Jednoducho sa určite nájde niekto, kto ťa bude kritizovať za to, čo robíš a určite zo začiatku zlyháš. No o tom to práve je. Raz si dole a raz hore.

 

Vezmi si to, že hráš hru. Jeden level možno prejdeš až po dvadsiatom pokuse. Dokázal si to a veril si si. Takto to je aj z dosahovaním úspechu. Tým, že zlyháme sa poučíme a skúsime to znova. Je jedno, čo ostatní vravia. Na to sa vôbec nepozeraj. Verím, že sa nám v roku 2019 podarí spoločne zlepšovať, posúvať ďalej. A vysekávať si tú cestičku, po ktorej ideme. Nech sa ti podarí splniť si sny a nečakaj na perfektnú chvíľu, pretože tá neexistuje. Prajem ti šťastný nový rok a nezabudni ďalej čítať  Buď v obraze.

Categories: Úspech

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *