Pýtaš sa, je možné si zarobiť peniaze na internete? Odpoveď znie, áno. Väčšinou je to beh na dlhú trať, ktorú musíš absolvovať. 

No existuje aj jednoduchšia cesta a tou je brigáda .Na stránke Brigáda.sk sú zoznamy brigád po celom Slovensku. Nájdeš tam toho mnoho. A ak nie, skús sa jednoducho niekde prihovoriť.

Ak si v niečom dobrý a chcel by si svoje služby ponúkať ostatným, skús stránku jaspravim.sk. Na tejto stránke môžeš ponúkať buď svoje služby alebo produkty. Služby od grafiky, programovania, preklady textov alebo výrobu oblečenia. Registrácia a pridanie inzerátu je bezplatné. Už len čakať na prvú zákazku.

Rád fotografuješ a tvoje fotografie vyzerajú výborne? Môžeš svoje fotografie prispievať do fotobánk. Ak sa ti zadarí, tvoje fotky môžu zarobiť nejakú sumu peňazí. Ide hlavne o to, že čím lepšie sú fotografie, tým viac si ich budú ľudia všímať. Väčšinou fotobanky ti z predajnej ceny zaplatia 15 až 20 %. Týmto spôsobom sa dá hlavne zarobiť ak ťa to baví. Je to beh na dlhú trať, kde ti to bude trvať dlhšie. Ja napríklad prispievam svoje fotografie na stránku pixabay.com . Na tejto stránke sú síce fotografie zadarmo, no niekto sa možno nájde, kto ti prispeje dobrovoľne ľubovoľnú sumu.

Rád píšeš vymýšľaš niečo nové? V tom prípade môžeš skúsiť stránku copywriting.cz . Na tejto stránke si bezplatne vytvoríš profil a môžeš hneď zarábať peniaze. Peniaze zarobíš tým, že budeš písať texty. Máš na výber rôzne kategórie. Môžeš písať o čom chceš a čo ti vyhovuje. Samozrejme existuje ešte kopa iných stránok. Stačí len hľadať. Alebo si môžeš vytvoriť vlastný blog alebo webstránku ako ja. Tiež ohľadom zárobkov sa zatiaľ rozprávať nedá, no ak ťa to baví tak to až taký problém nie je.

Ak máš kopu nápadov a rád tvoríš videoobsah, môžeš vyskúšať YouTube. To, že sa dá pomocou videí zarobiť vie každý. Zase nie je to zo začiatku o peniazoch, pretože zase je to beh na dlhú trať. Tvorenie ťa musí baviť, inak sa asi k prvému zárobku nedostaneš, pretože musíš byť pravidelný tvorca videí. Ale keď vytrváš, určite prvé zárobky prídu.

Možno si si spomenul, že máš doma veci, ktoré nepoužívaš. Môžu to byť knihy, oblečenie alebo kryty na mobily. Jednoducho ich sfoť a pridaj na bazár. Môže ti pomôcť aj aplikácia letgo , ktorá funguje na tom istom princípe. Ak nie, môžeš skúsiť refreshermarket, kde ľudia najčastejšie ponúkajú na predaj oblečenie a topánky. A ak nie ešte je tu aj Facebook market. Predáš tam hocičo.

 

Categories: Zaujímavosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *