Ľudia pridávajú na sociálne siete rôzne obrázky. Niekto pridáva obrázky o tom, ako sa zmenila naša Zem za posledných 10 rokov. Niekto si z toho spravil menšiu srandu, na ktorej sa zasmeješ aj ty.

Na našej Zemi sa klíma postupne zhoršuje. Veľmi dobre to je vidieť na Arktíde alebo Antarktíde. To, že sa ľadovce roztápajú je krutá realita.

Aj odpadky v oceánoch sú pre ľudstvo veľký problém. No verme, že sa nám ich podarí všetky z oceánov odstrániť a že prestaneme hádzať odpadky do prírody.

View this post on Instagram

#10yearchallenge How will 2029 look? #wedecide

A post shared by Trashpackers (@trashpackers) on

Ani pľúca Zeme na tom nie sú najlepšie. Lesy si ťažíme a sami si ubližujeme.

View this post on Instagram

Thought I'd jump on the #10yearchallenge bandwagon . . #Deforestation in the Amazon is currently at it's highest in 10 years! . The Amazon rainforest is practically the lungs of our planet 🌎🌍🌏 . . Worldwide the loss of forests, land & soil is happening at an alarming rate! . . . Be aware, have a voice, make choices that support the preservation of our natural environment, eat plant-based & plant some trees if you can 🌱 . . 📸 Rainforest of the Sungai Sembilang National Park after peatland forest was cut & cleared. 📍Kalimantan, Indonesia . . . #10yearphotochallenge #ecoaware #ecoconscious #nature #nurtures #essentialtolife #oxygen #airwebreathe #forests #trees #land #soil #foodweeat #food #nutrition #2019photochallenge #healthylifestyle #healthyeating #awareness #choices #sustainable #health #plantbased #plantbasednutrition #planet #positive #planethealth

A post shared by Sabrina Henry (@sabrinafhenry) on

Ale troška aj z iného súdka. My ľudia si dokážeme spraviť srandu z hocičoho. Napríklad veľmi známy profil Zomri. Na Instagrame reaguje na 10 years challenge takto.

 

 

Categories: Zaujímavosti