Poznáme to. Tie chvíle, kedy si bez života. Do ničoho sa ti vôbec nechce, do ničoho. Sedíš zavretý doma scrolluješ Instagram a vedľa teba svieti krásne slniečko. Ty napriek tomu blúdiš vo svete sociálnych sietí, alebo vo svete filmov. Tak ako na to prekonať sa?

Zapíš si svoje úlohy na papier.

Možno, že si myslel na dané úlohy, ktoré chceš splniť, ale aj napriek tomu si sa k tomu nedokopal. Jednoducho, zabudol si ich. Preto si svoje úlohy, ciele, priority zapíš na papier. Tak budeš zorientovaný a budeš mať presne naplánovaný deň.

Choď sa prejsť do prírody.

Jednoducho sa musíš premôcť a vstať od mobilu. Stromy, slnko, voda, kvety to je tá energia, ktorú potrebuješ. Možno budeš mať nezabudnuteľný zážitok, čo vieš.

Cvičenie

Neznamená to, že musíš dvíhať železo. Môžeš si ísť aj zabehať. Pohybom sa ti po celom tele rozprúdi krv, a to ti zvyšuje tvoju energiu. Pri cvičení zabudneš na negatívne myšlienky a prečistíš myseľ. A nezabudni moje telo, môj chrám.

Pozitívny ľudia a smiech

Tak, kde sú pozitívne zmýšľajúci ľudia, tam je určite aj smiech. Nemôžeš len stále počúvať ľudí, ktorý sa na niečo sťažujú, a počúvať koľko majú problémov. Tým ťa oberajú o energiu a začneš myslieť negatívne aj ty. Stretni sa s ľuďmi, ktorý sa radi smejú, užívajú si život a berú všetko z tej lepšie stránky.

Raňajky a ranná sprcha

Keď vstaneš natiahni si celé telo, otvor si okno, pusti do izby svetelné lúče, daj si rannú sprchu, ktorá ťa prebudí, napi sa 300 ml vlažnej vody, aby si naštartoval organizmus a daj si plnohodnotné raňajky. Raňajky ti dodajú energiu a radosť po celý deň.

Categories: Úspech

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *