Nie len ty, ale aj a každý iný robíme veci, ktoré nemajú žiadny zmysel. Počas dňa robíme veľa vecí .Zlá správa je, že väčšina času strávená nad činnosťami je zbytočná. Ukážem ti pár situácií, ktoré určite poznáš.

Zízanie do mobilu

Asi sa opakujem ako papagáj, ale jednoducho je to tak. Asi nikto z nás si v momente ťukania do telefónu, neuvedomí, že robíme niečo zle. Pretože čas, ktorý strávime pri telefóne je zbytočný. Facebook, Instagram atď. Správy spojené s rozčúlením a zmenou nálady. Veď vieš, všetkého veľa škodí.

Spánok

Nemyslím spánok cez noc, ale spánok cez deň. Spánok do neskorého obeda je pre teba stratený čas. Tým, že vstaneš o 12:00, stratíš polovicu z dňa. Neužiješ si východ slnka, nebudeš mať raňajky a celkovo tvoje telo je inak naprogramované ako by malo byť. Pretože spať desať hodín a viac nie je príliš zdravé.

Čas strávený s nesprávnymi ľuďmi

Ak cítiš, vo svojom vnútri, že by si sa mal prestať baviť so svojimi kamarátmi, pretože ťa “ťahajú nadol”, tak sa s nimi prestaň baviť. Prestanú z teba vycuciavať energiu a budeš mať viac času na svoje aktivity. A neboj, určite si nájdeš druhých a ešte lepších.

Lenivosť

Každý pozná tohto dobrého kamaráta. Nevravím, každý z nás je niekedy lenivý. No, ležať každý deň doma na gauči, to nie sú tie chvíle, na ktoré budeš spomínať v starobe.

Rozmýšľaš príliš veľa nad vecami

Toto je aj môj problém. To, že až príliš dlho rozmýšľam nad tým, čo chcem urobiť. A väčšinou to nakoniec neurobím a ak áno, tak mi to dlho potrvá. Ak rozmýšľaš, či danú vec urobiť alebo nie, väčšinou ju ani nezačneš, pretože si vytváraš predsudky. Tak preto nerozmýšľaj a konaj.

 

 

Categories: Úspech

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *